Український футболіст відзначився гольовим пасом в матчі "Ференцвароша" в Угорщині

Півзахисник "Ференцвароша" та збірної України Олександр Зубков відзначився гольовою передачею у матчі чемпіонату Угорщини

Журналіст Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Cектор.

"Ференцварош" Олександра Зубкова у поєдинку 20-го туру на виїзді зустрічався із "Залаегерсегом". Українець отримав місце у стартовому складі гостей та відіграв 62 хвилини.

На 49-й хвилині при рахунку 2:1 на користь "Фраді" наш співвітчизник віддав гольову передачу на Ендрі Ботку, який забив третій м'яч у ворота "Залаегерсега".

Це був перший асист нашого півзахисника у нинішньому чемпіонаті Угорщини. Сам поєдинок так і завершився – 3:1.

"Залаегерсег" – "Ференцварош" 1:3

Голи: Шполярич, 45 - Захаріассен, 1; Ммае, 33; Ботка, 49.

Таким чином, "Ференцварош" набрав 41 очко та очолив турнірну таблицю національної першості.