Український футболіст Швед вперше грав з перших хвилин у Бельгії, його "Мехелен" переміг

Український атакувальний півзахисник "Мехелена" Мар'ян Швед вийшов у стартовому складі проти "Шарлеруа" в 20-му турі чемпіонату Бельгії

Український футболіст Швед вперше грав з…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Це його перше потрапляння в стартовий склад бельгійської команди.

Шведа замінили на 72-ій хвилині за рахунку 1:0 на користь його команди. Одноклубники і без українця довели справу до мінімальної перемоги.

Мар'ян завдав 2 удари по воротах, зробив 17 точних передач (81%), здійснив 1-не вдале обведення з 5-ти спроб, виграв 1-не з 3-ох єдиноборств, зробив 3 відбирання.

Цього сезону Швед виходив тільки на заміни, забив 1 гол у 7-ми матчах. 23-річний український футболіст грав в останніх трьох зустрічах, у "Мехелена" тепер серія з 4-ох поспіль перемог, що дозволило піднятися з дна турнірної таблиці.