Український футболіст Швед допоміг "Мехелену" виграти драматичний матч у Бельгії

Півзахисник "Мехелена" Мар'ян Швед відіграв увесь виїзний поєдинок свого "Мехелена" проти "Стандарда", гості перемогли – 2:1

Український футболіст Швед допоміг "Мехе…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Вихованець львівського футболу зробив асист у цьому матчі.

Українець вийшов у старті своєї команди, а на 49-ій хвилині зробив гольову передачу, після якої рахунок став 1:1.

Гостям вдалося вирвати перемогу, забивши вирішальний гол на 90-ій хвилині, – відзначився Ніколя Сторм – 2:1.

Таким чином "Мехелен" вибрався на 7-му сходинку турнірної таблиці (8 команд поведуть боротьбу на другому етапі чемпіонату Бельгії).