Український футболіст Малиновський став найкращим у центральному матчі Серії А

Український атакувальний півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський у матчі проти "Ювентуса" (2:2) на 68-ій хвилині він змінив Алехандро Гомеса

Український футболіст Малиновський став…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на SofaScore. На 80-ій хвилині Руслан вивів "Аталанту" вперед.

Від SofaScore Малиновський отримав оцінку 7,5 балів – найкращий результат в команді. У складі "Ювентуса" вища оцінка тільки у Кріштіану Роналду (8,1) і ті ж 7,5 у Родріго Бентанкура.

Українець зробив 21 дотик до м'яча, здійснив 10 точних передач (100%), завдав 3 удари по воротах – 1 у ворота, зробив 1 перехоплення, виграв 5 із 8-ми єдиноборств, двічі втрачав м'яч.

Участь Малиновського у зустрічі залишалася під питанням через ушкодження коліна.

У попередніх двох матчах Малиновський заробив пенальті, яке принесло перемогу над "Кальярі" (1: 0) і зробив асист у зустрічі зі "Сампдорією" (2:0).

Цього сезону 27-річний українець забив 7 голів і зробив 4 асисти в 37-ми матчах,

Читайте і дивіться також: Як Малиновський з "Аталанти" забив красивий і важливий гол в ворота "Ювентуса"