Український форвард забив дебютний гол в чемпіонаті Польщі

Український форвард "Заглембє" Станіслав Біленький забив дебютний гол у другому польському дивізіоні в матчі з "Белхатувом" (1:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на footboom.com.

Гравець вийшов на заміну в другому таймі і приніс своїй команді нічию на 84-й хвилині.

Нагадаємо, в минулому сезоні Біленький виступав за словацький команду ДАК, за яку зіграв у восьми матчах чемпіонату Словаччини і забив один м'яч.

Раніше Станіслав Біленький був гравцем "Олімпіка". З УПЛ 20-річний форвард поїхав в зимове міжсезоння 2019 року в Словаччину. Передсезонну підготовку влітку 2019 року проходив в складі ДАКа і забив два м'ячі в чотирьох контрольних матчах за словацьку команду.