Український форвард Яремчук знову забив гол, але проти екс-"динамівця" "Гент" безсилий

Лідер атак збірної України Роман Яремчук продовжує забивати голи, тепер він відзначився в матчі чемпіонату Бельгії проти "Антверпена" (2:3)

Український форвард Яремчук знову забив…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Українець відзначився на 21-ій хвилині, коли під час стрімкої контратаки отримав пас від партнера і реалізував вихід сам на сам із воротарем, елегантно перекинувши через нього м'яч.

Але "Гент" після цього пропустити аж тричічі. Спочатку рахунок зрівняв екс-"динамівець" Дьємерсі Мбокані, а під кінець першого тайму "Антверпен" вийшов вперед. Крапу в матчі поставив усе той же Мбокані.

На компенсованих арбітром хвилинах Давід із "Гента" лише скоротив рахунок до мінімуму – 2:3.

Роман Яремчук та Ігор Пластун провели на футбольному полі в Антверпені весь матч, Роман Безус вийшов на заміну на 60-ій хвилині гри.