Український форвард Яремчук не вразив, зігравши трохи більше години в матчі Ліги чемпіонів

Український нападник "Бенфіки" Роман Яремчук потрапив у стартовий склад на матч-відповідь плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів проти ПСВ

Український форвард Яремчук не вразив, з…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. На 61-ій хвилині його замінили.

За час на полі українець завдав 1 удар повз ворота, зробив 1 обведення, віддав 8 точних передач (44%), зробив 1 ключовий пас, створив 1 гольовий момент, виграв 10 із 15-ти єдиноборств, заблокував 1 удар суперників, зробив 2 відбирання.

У першій зустрічі (2:1) він зіграв 71-ну хвилину проти нідерландського клубу, відзначився асистом.

Всього в сезоні Яремчук забив 1 гол і зробив 2 асисти в 4-ох матчах.