Український форвард відзначився унікальним досягненням у європейському чемпіонаті

У латвійській Вищій лізі у виїзному матчі проти "Спартакса" український нападник "Риги" Роман Дебелко влаштував гольовий урожай

Український форвард відзначився унікальн…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Уже в першому таймі він відвантажив у ворота суперника три голи.

На 10-ій хвилині українець реалізував пенальті, а ще через 14 хвилин оформив дубль. Але і цього Роману здалося мало, всього через 5 хвилин наш земляк оформив хет-трик у ворота "Спартакса".

У підсумку "Рига перемогла з рахунком 4:2, а останній гол у складі столичної команди теж на рахунку українця – Мирослава Славова.

Раніше Роман Дебелко відзначився дублем і автоголом у матчі 3-го кваліфікаційного раунду з ГІКом.