Український форвард відзначився красивим гольовим пасом в чемпіонаті Бельгії

Результативна передача Романа Яремчука допомогла "Генту" здобути перемогу над "Андерлехтом" в заключному турі чемпіонату Бельгії

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Команда 1.

Лише Ігор Пластун потрапив в стартовий склад "Гента" на матч останнього туру чемпіонату Бельгії проти "Андерлехта". Роман Яремчук і Роман Безус залишилися в запасі.

Втім, Яремчук з'явився на полі вже на 29-й хвилині, замінивши травмованого Олександра Сорлотта. Рахунок на той час був уже 1:0 на користь "буйволів". На 76-й хвилині своє слово сказав Яремчук. Нападаючий збірної України увірвався в штрафну суперника і під пресингом захисників зумів віддати м'яч Джонатану Давиду, чий удар був точним.

На 89-й хвилині автора переможного гола замінив наш Роман Безус, який просто не мав часу чимось відзначитися. У підсумку, 2:1 - домашня перемога "Гента", який завершив сезон на п'ятому місці чемпіонату Бельгії.