Український форвард відзначився красивим голом в чемпіонаті Казахстану

Відбувся матч 23 туру чемпіонату Казахстану, де "Кайрат" переміг "Тараз" (2:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Футбол 24.

Тараз приймав Кайрат у 23 турі чемпіонату Казахстану. За гостей на поле вийшов український нападник Адерінсола Есеола.

На 59 хвилині українець отримав м'яч біля штрафного суперника і пробив з-під трьох захисників. М'яч рикошетом перелетів воротаря і потрапив у ворота.

На 71 хвилині Есеола м'яко навісив на партнера, а той влучно пробив у верхній кут воріт. Відтак, перемога Кайрата з рахунком 2:0.

"Тараз" – "Кайрат" 0:2

Голи: Есеола, 59, Ісламхан, 71

Після 23 туру команда українця очолює турнірну таблицю чемпіонату Казахстану з відривом в 1 очко. Крім того, Есеола відзначився вже 13 голом у поточному сезоні і на 2 голи випереджає найближчого переслідувача у гонці бомбардирів.