Український форвард відзначився дебютним голом у європейському чемпіонаті

Український нападник "Риги" Мирослав Славов відзначився першим голом за латвійську столичну команду

Український форвард відзначився дебютним…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на FootBoom. Сталося це в матчі 26-го туру чемпіонату Латвії, в якому його команда зустрічалася з футбольним клубом "Лієпая", зустріч закінчилася з рахунком 1:0.

Українець на полі з'явився на початку другого тайму, а за 8 хвилин до завершення зустрічі забив гол, який дозволив його команді взяти три очки в цьому матчі.

Відзначимо, що Славову асистував інший українець – екс-півзахисник "Ворскли" В'ячеслав Шарпар, який відіграв усю зустріч. У його пасиві також і жовта картка.

Після цього туру "Рига" очолює турнірну таблицю, набравши 47 очок.

Читайте і дивіться також: Форвард збірної України Яремчук продовжує феєрити в Бельгії забитими голами