Український форвард у чемпіонаті Данії забив красивий і важливий гол

Український нападник Юрій Яковенко допоміг "Есб'єргу" здолати "Норшелланн" (2:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Футбол24.

Чемпіонат Данії, 29 тур

"Норшелланн" – "Есб'єрг" 1:2

Голи: Кудус, 38 – Яковенко, 42, Хольсе, 59

Український форвард Юрій Яковенко вийшов у стартовому складі "Есб'єрга" на матч проти "Норшелланна" у 29-му турі чемпіонату Данії та провів на полі 68 хвилин.

Наприкінці першого тайму нападник забив чудовий гол та зрівняв рахунок у матчі. Українець відібрав м'яч біля воріт суперника та, розхитавши захисника, сильним ударом "прошив" воротаря "Норшелланна".

Згодом партнер Яковенка забив 2-ий гол своєї команди. Цей гол став 9-им для українського нападника цього сезону.

Після цієї перемоги "Есб'єрг" має в активі 42 очки та піднявся на 4 сходинку в чемпіонаті Данії. Команда українця відстає від 3-го місця, яке дає право поборотись за Лігу Європи, лише на 1 бал.