Українські стрибуни здобули феєричні перемоги в Італії

Ярослава Магучіх і Андрій Проценко стали переможцями змагань зі стрибків у висоту в Удіне (Італія)

Українські стрибуни здобули феєричні пер…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на СпортАрену. Магучіх посіла перше місце, підкоривши позначку в 2 метри. Проценко не залишив шансу суперникам з результатом в 2,28 метра.

На початку січня Магучіх виграла всеукраїнські змагання в рамках "Різдвяних стартів". Ярослава повторила рекорд України в приміщенні з результатом в 2,02 метра.

Проценко минулого року став переможцем етапу Діамантової ліги в Римі, підкоривши висоту в 2,30 метра.

Читайте і дивіться також: Зіркова українська спортсменка несподівано змінила зачіску