Українські футболісти забили всі голи в матчі Ліги чемпіонів, з них один автогол

Будапештський "Ференцварош" здобув виїзну перемогу над празькою "Славією" в кваліфікації Ліги чемпіонів – 2:0

Українські футболісти забили всі голи в…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. У Будапешті "Ференцварош" у першому поєдинку 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів приймав празьку "Славію". Один з українських легіонерів "фраді", Ігор Харатін, вийшов у стартовому складі, а ось інший, Олександр Зубков, залишився в запасі.

У гостей на полі також був українець – захисник Тарас Качараба. На жаль, саме він став антигероєм матчу, забивши на 44-ій хвилині автогол.

У другій половині зустрічі відзначився Ігор Харатін, який на 50-ій хвилині реалізував пенальті. На 85-ій хвилині на заміну вийшов і Зубков, але відзначитися не зумів.

У підсумку, 2: 0 – перемога "Ференцвароша".

Ліга чемпіонів. 3-ій кваліфікаційний раунд. перший матч

"Ференцварош" (Угорщина) – "Славія" (Чехія) 2:0

Голи: Качараба, 44 (аг); Харатін, 50 (пен)

Поєдинок у відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між "Славією" і "Ференцварошем" відбудеться 10-го серпня.

Відзначимо також, що в матчі між "Олімпіакосом" і "Лудогорцем" у Піреї весь матч відіграв український захисник Ігор Пластун. Він не відзначився результативними діями, але допоміг болгарській команді досягнути дуже пристойного результату – 1:1.