Українські футболісти допомогли "Ференцварошу" скромно перемогти в Угорщині

"Ференцварош" Сергія Реброва здобув не надто переконливу перемогу над "Кишвардою" (1:0) в домашньому матчі чемпіонату Угорщини

Українські футболісти допомогли "Ференцв…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Після образливої ​​нічиєї з "Пакшем" попереднього туру першості Угорщини, коли "Ференцварош" у компенсований час втратив перевагу в два м'ячі, команда Сергія Реброва рішуче налаштувалася на домашній поєдинок з "Кишвардою".

Український наставник довірив місце в стартовому складі півзахисникові Ігорю Харатін, а ось Олександр Зубков вийшов лише на 58-ій хвилині. Незважаючи на весь настрій і беззаперечну перевагу Фраді, господарям вдалося відзначитися лише одного разу.

Єдиний м'яч на 75-ій хвилині забив Давід Сігер. У підсумку, 1:0 – непроста перемога підопічних Сергія Реброва.

Після цього матчу "Ференцварош" продовжує лідирувати в чемпіонаті Угорщини, випереджаючи "Фехервар" Івана Петряка на 12 пунктів. Однак у опонентів є гра в запасі.