Українські футболісти долучилися до несподіваної виїзної перемоги "Гента"

Українці Роман Яремчук і Ігор Пластун допомогли "Генту" вивезти три очки з Льєжа (3:2) в поєдинку 8-го туру бельгійського Чемпіоншипа

Українські футболісти долучилися до несп…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Роман Яремчук вийшов в основному складі "Гента" на виїзний поєдинок чемпіонату Бельгії проти льєжского "Стандарда". Роман Безус та Ігор Пластун залишилися в запасі.

Ні Яремчук, який пішов з поля на 85-ій хвилині, ні Пластун, який вийшов на заміну на 31-ій, результативними діями не відзначилися. Але їх команда на останніх хвилинах вирвала перемогу з рахунком 3:2. Дубль у гостей на рахунку Джонатана Девіда, ще один м'яч забив Брехт Деягер.

"Гент", як і раніше, замикає чемпіонську шістку першості Бельгії, маючи в активі 29 очок.