Українська "молодіжка" Ротаня зганьбилася в матчі з Узбекистаном

Збірна України U-21 на тренувальному зборі в Туреччині провела другий контрольний матч на турнірі Antalya Cup 2021

Українська "молодіжка" Ротаня зганьбилас…

Про це повідомляє Depo.Сектор. І в ньому не вдалося здобути перемогу – цього разу нічия 1:1 проти одноліток з Узбекистану.

На 30-ій хвилині Ісаєнко прийняв м'яч після прострілу з флангу, і його звалив узбецький захисник Мозговий, який отримав жовту картку. З пенальті
Бражко спокійно переграв воротаря – 1:0.

На 50-ій хвилині звичайна подача зі штрафного закінчилася тим, що Абдуманопов на ближній штанзі в падінні ногою переправив м'яч у ближній кут – 1:1.

Вирвати перемогу підопічним Руслана Ротаня не вийшло, більше того – українці ледь не умудрилися програти, на останніх хвилинах м'яч влучив у штангу наших воріт.