Українець Зозуля допоміг "Альбасете" перемогти в матчі чемпіонату Іспанії

Форвард іспанського "Альбасете" Роман Зозуля вийшов на поле в стартовому складі в матчі з "Картахеною"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на fanday.

"Альбасете" і "Картахена" зійшлися в протистоянні аутсайдерів в рамках 30-го туру Сегунди. Команда Зозулі не вигравала вже шість матчів, перебуваючи на останньому місці турнірної таблиці.

Український нападник "Альбасете" вийшов на поле в стартовому складі. На 26-й хвилині Зозуля забив гол, але його скасували через положення поза грою. До цього моменту "Альбасете" вже вигравав з рахунком 1: 0.

У другому таймі команда українця подвоїла перевагу. Роман Зозуля покинув поле на 73-й хвилині поєдинку.

Остаточний рахунок матчу - 2:0 на користь "Альбасете".

Клуб українця все ще перебуває в зоні вильоту, але для виходу з неї йому бракує тільки одного очка.

31-річний нападник провів у цьому сезоні 26 матчів, забив два голи і віддав одну результативну передачу.