Українець Зінченко став одним із найкращих у матчі "МанСіті" проти "Вест Гема"

Український захисник Олександр Зінченко відіграв весь матч за "Манчестер Сіті" в чемпіонаті Англії

Українець Зінченко став одним із найкращ…

Про це повідомляє Depo.Сектор. У 26-му турі англійської Прем'єр-ліги зустрічалися "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка і "Вест Гем" Андрія Ярмоленка.

Український "манчестерець" вийшов на поле у стартовому складі своєї команди вже 10-ий раз нинішнього сезону, а ось "молоткар" поки що відновлюється після травми коліна, тому до заявки не потрапив.

У першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами, а в другому підопічним Хосепа Гвардіоли вдалося вирвати перемогу. На 68-ій хвилині Зінченко розкрутив цікаву комбінацію, віддав передачу на Мареза, той прострілив у штрафний майданчик, де Стоунз чітко відправив його в кут воріт суперника – 2:1.

Українець Олександр Зінченко отримав доволі високу оцінку (7,0) від авторитетного аналітичного порталу Whoscored. Це п'ята оцінка серед усіх футболістів, які виходили на поле у складі клубу Хосепа Гвардіоли.

Після цієї перемоги "Манчестер Сіті" набрав 62 очки і очолює турнірну таблицю першості Англії. "Вест Гем" перебуває на 4-ій позиції з 45-ма пунктами.