Українець Ярмоленко отримав найнижчу оцінку у першому матчі року за "Вест Гем"

У чемпіонаті Англії у першому матчі 2021-го року лондонський "Вест Гем" на виїзді здолав ліверпульський "Евертон" з рахунком 1:0

Українець Ярмоленко отримав найнижчу оці…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Український атакувальний півзахисник "молоткарів" Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 73-ій хвилині.

"Евертон" з "Вест Гемом" провели мало видовищну гру. Реальних загроз воротам майже не було, а доленосним став момент на 86-ій хвилині, коли затяжну атаку гостей завершив ударом ногою чех Томаш Соучек. Ярмоленко теж узяв участь у цій наступальнії дії.

Попри це, авторитетний портал WhoScored поставив українцеві найнижчу оцінку 6,2 (разом із французьким форвардом Алле).

"Вест Гем" перервав п'ятиматчеву безпрограшну серію суперника і приєднався до великої групи команд на п'ятому місці в таблиці. "Евертон" четвертий, в його активі на три очки більше.