Українець Ракицький потрапив в скандал в матчі "Зеніта" на Росії

Після матчу 6-го туру чемпіонату Росії "Зеніт" - "Ахмат" (0:0) лунають розмови про те, що арбітр Олексій Матюнин показав захисникові "Зеніту" Ярославові Ракицькому дві жовті картки і помилково не вилучив його з поля

Українець Ракицький потрапив в скандал в…

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт-Експрес.

Пов'язано це, мабуть, з тим, що в матч-центрі на сайті РПЛ у Ракицького значилося попередження, нібито отримане ним на 55-й хвилині. Насправді на цій хвилині до футболіста не застосовувалися ніякі дисциплінарні санкції. На 52-й хвилині він вступив в єдиноборство з Глушаковим, суддя зафіксував порушення правил, але ніяких карток арбітр Ракицькому в тому моменті не показував - не було підстав. "Гірчичник" Ракицький побачив перед фінальним свистком після конфлікту в штрафному майданчику "Ахмата".