Українець не забив пенальті у спарингу "Ференцвароша" із збірною Естонії

Український півзахисник Ігор Харатін втратив шанс відзначитися в товариському матчі "Ференцвароша"

Українець не забив пенальті у спарингу "…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. В іспанській Марбельї "Ференцварош" Сергія Реброва провів товариський поєдинок зі збірною Естонії.

Наставник "фраді" випустив у стартовому складі своєї команди й Ігоря Харатіна, й Олександра Зубкова.

Перший тайм пройшов без забитих м'ячів, а ось на 53-ій хвилині Харатін мав реальний шанс вивести угорську команду вперед. Однак українець не зміг реалізувати пенальті. А буквально через хвилину удар вже Олександра Зубкова прийняла на себе стійка воріт.

Після цього Сергій Ребров практично повністю замінив склад, посадивши на лаву запасних обидвох українських гравців. Проте "Ференцварош" зумів вирвати перемогу – 1:0. На 73-ій хвилині вирішальний м'яч у зустрічі забив Аїсса Лайдуні.