Українець Малиновський видав сильний матч за "Аталанту" в Серії А

Український атакувальний півзахисник узяв активну участь у перемозі "Аталанти" над "Сампдорією" (2:0) у матчі 24-го туру чемпіонату Італії

Про це повідомляє Depo.Сектор. 27-річний українець вийшов у стартовому складі. Він діяв на позиції другого форварда, яку зазвичай тренери "Аталанти" віддають Йосіпу Ілічичу. Цього разу словенець залишився в запасі та з'явився на футбольному полі лише в другому таймі.

Руслан Малиновський намагався часто загострювати гру, при цьому нерідко він і втрачав м'яч. Проте активність і нестандартні дії ставали такою собі родзинкою під час атак бергамського клубу.

І це принесло плоди. Саме український футболіст відзначився голом на 40-ій хилині. Як і в попередніх епізодах, Малиновський сміливо взяв гру на себе, і цього разу спрацювало. А потужна "гармата" з лівої ноги від Руслана вже давно відома футбольній Європі.

Загалом – Малиновський виконав великий обсяг роботи. Крім гри безпосередньо на атаку, він не нехтував і активною грою у відбиранні та пресингу, а деколи й допомагав обороні, хоча в безпосередні обов'язки на цей матч такі функції, мабуть, не входили. Малиновський цього сезону Серії А забив 2 голи і зробив 3 асисти в 22-ох матчах.

На 83-ій хвилині українського футболіста замінив росіянин Олексій Міранчук. Ще один українець "Аталанти" – Віктор Коваленко – так і залишився в запасі. Тож його дебют за бергамський клуб поки що відкладено.

Футбольні аналітики сповна оцінили дії українського футболіста. Від авторитетного порталу Whoscored він отримав оцінку 7,9. Це третій показник серед усіх футболістів, які брали участь у матчі. Вище від одного з лідерів національної збірної України відзначили лише автора другого гола у складі гостей Госенза (8,3) та правофлангового гравця бергамців Мехле (8,1), який відзначився асистом у випадку з другим голом.

Читайте й дивіться також: Як українець Малиновський забив супергол за "Аталанту" в Серії А