Українець Малиновський допоміг "Аталанті" "розбомбити" "Сассуоло"

У матчі 25-го туру італійської Серії А "Аталанта" з Бергамо розгромила "Сассуоло" (4:1)

Українець Малиновський допоміг "Аталанті…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Український футболіст Руслан Малиновський вийшов на заміну на 70-ій хвилині вже за рахунку 4:0 і діяв доволі активно, розігнавши декілька перспективних атак для свого клубу. Однак більше голів бергамаски не забивали, натомість на 2-ій доданій хвилині пропустили м'яч зі штрафного. 4:1 на користь "Аталанти" – рахунок цього поєдинку.

Цього сезону на рахунку 27-річного українця 5 голів і 2 асисти в 31-му матчі за "Аталанту".

У стартовий склад атакувальний півзахисник збірної України востаннє потрапляв 15-го січня – на матч Кубка Італії проти "Фіорентини" (1:2). Проте, виходячи на заміни, Руслан Малиновський однозначно приносить чимало користі своїй команді.

Читайте і дивіться також: Стала відома роль українця Малиновського на матч "Аталанти" зі "Сассуоло"