Український захисник Дмитро Чигринський провів дебютний поєдинок за новий клуб – грецький "Іонікос"

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на FootBoom.

Цікаво, що в суперниках був колишній клуб Дмитра – АЕК. Гра відбулася в Афінах і завершилася перемогою господарів поля – 3:0. Чигринський вийшов в стартовому складі своєї команди і провів всю гру. На 51-й хвилині український легіонер отримав жовту картку.

Зауважимо також, що вже на 33-й хвилині "Іонікос" залишився в меншості (за другу жовту картку з поля був вилучений Ромао), а переможний перший гол в складі АЕКа забив експівзахисник ужгородської "Говерли" Дам'єн Ле Таллек.