Україна зіграла внічию з Нігерією в заключному матчі групового етапу чемпіонату світу (Як це було)

Молодіжна збірна України провела останній поєдинок групового етапу чемпіонату світу U-20 - нічия з Нігерією (1:1)

Україна зіграла внічию з Нігерією в закл…

Молодіжна збірна України повністю виконала завдання на перший етап чемпіонату світу U-20 у Польщі. Підопічні Олекасандра Петракова доволі впевнено посіли перше місце в групі, двічі перемігши, а сьогодні зігравши внічию (1:1) з відносно сильною командою Нігерії, яка до останніх хвилин прагнула вирвати перемогу.

На відміну від попереднього поєдинку проти збірної Катару (1:0), коли українці виглядали досить кволо, цього разу гра "синьо-жовтих" сподобалася більше. Наша команда забила красивий гол, а згодом аргентинський рефері вирішив призначати пенальті у ворота української команди. З першим ударом від Тіані голкіпер "Реала" Андрій Лунін впорався, а ось уже другий постріл з позначки того ж футболіста збірної Нігерії парирувати не вдалося.

Хай там як, але українці успішно завершили груповий етап чемпіонату світу U-20. Жодної поразки і доволі зріла гра - ось як коротко охарактеризували фахівці дії команди Олександра Петракова на цьому відрізку престижного турніру.

Наступний поєдинок молоді українські футболісти проведуть у понеділок, 3-го червня, з третьою командою однієї з груп. Гра відбудеться у Тихи, де "синьо-жовті" вже перемагали Катар.

Наш онлайн сьогоднішнього нічийного поєдинку проти збірної Нігерії виглядає так:

Матч закінчився. - Нігерія теж пробилася в наступний раунд змагань, але зробила це з третього місця. А українці - перші!

77 хв. - нігерієць Маканджуола підступно пробив по воротах українців - воротар Лунін розгадав наміри суперника.

74 хв. -  Булеца вистрелив з дальньої дистанції - значно вище воріт.

66 хв. - Булеца красивою діагоналлю вивів на ударну позицію Кащука, той пробив прямо в руки нігерійському арбітру.

63 хв. - Устименко ледь не ввірвався у штрафний майданчик українців, однак вирішив впасти замість кращого продовження атаки.

60 хв. - нігерієць Ейфіон спробував пробити у падінні через себе, проте український воротар Лунін правильно вибрав позицію і спіймав м'яч.

51 хв. - 1:1. Той же Тіані з другої спроби переграв Андрія Луніна.

50 хв. - після тривалого перегляду арбітр таки призначив пенальті у ворота українців.

47 хв. - небезпека біля воріт збірної України, м'яч влучив у руку Попову, але арбітр цей епізод проігнорував, після чого Утін пробив повз ворота. За справу взявся VAR.

Другий тайм стартував.

А статистика першого тайму така.

Перший тайм завершено.

45 + 1 хв. - неперевершений ЛУНІН!!! Воротар збірної України витягнув м'яч з кута воріт після удару з пенальті від Тіані - блискуча гра нашого голкіпера, такому хлопцеві треба в "Реал". Перед цим Сафронов врізався в Тіані, й арбітр з Аргентини призначив суперечливий пенальті, сам "постраждалий" підійшов до позначки, проте все обійшлося.

30 хв. - Го-о-ол! 1:0 на користь збірної України. Вихованець "Карпат" і нинішній гравець "Маріуполя" ефектно головою замкнув флангову передачу від Кащука.

25 хв. - капітан української команди Бондар пробив здалеку - знову не вдалося вразити ворота нігерійців.

25 хв. - і тут же гравець "Шахтаря" повторив спробу неьезпечно пробити - знову блок.

24 хв. - захисники збірної Нігерії заблокували перспективний удар від нашого футболіста Сафронова.

5 хв. - жовта картка українцю Снурніцину за грубу гру проти суперника

Матч розпочався.

Сама гра відбудеться ось на цьому стадіоні.

Головний тренер українців Олександр Петраков відверто вразив стартовим складом на гру, залишивши багатьох ключових виконавців у запасі.

Наразі ситуація у групі D має такий вигляд. Українська збірна достроково вийшла в плей-оф чемпіонату світу.

У попередньому матчі Україна скромно обіграла аутсайдера групи Катар (1:0).

У першій зустрічі групового етапу "синьо-жовті" виграли у фаворитів групи – збірної США - 2:1.