У зарплатах "Динамо" порушень не знайшли

Державна фіскальна служба провела перевірку офіційних зарплат футболістів та тренерів "Динамо" та не виявила порушень у частині нарахування зарплати та сплати з неї податків

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Українську правду. Фіскали повідомили, що офіс великих платників податків ДФС провів документальну позапланову виїзну перевірку ТОВ "ФК "Динамо" Київ з питань повноти нарахування та своєчасності сплати податку на доходи.

"За результатами перевірки порушень в частині нарахування, утримання та сплати податків і зборів із заробітної плати, виплаченої на користь фізичних осіб, не встановлено", – заявляють у ДФС.

Раніше УП писала, що у гравців киїського "Динамо" вкрай низька офіційна заробітна плата, яка становить від 13 до 20 тисяч гривень на місяць. На минулому тижні столичний клуб оприлюднив суми сплати податків за 2017-ий рік. Усього сума сплачених податків "Динамо" складає 85 млн. гривень. Причому, податок на прибуток фізичних осіб лише 10 млн. Єдиного соціального внеску в "Динамо" сплатили 12 млн. гривень за минулий рік. Військового збору в "Динамо" сплачено 830 тис гривень.

Для прикладу, в офіційній звітності "Шахтаря" за 2017/2018 рік ПДФО становить суму в 357 млн. гривень, а ЄСВ 473 млн. гривень. Військового збору "Шахтар" сплатив майже на 30 млн. гривень.

Варто зазначити, що "Шахтар" та "Динамо" – єдині українські клуби, що оприлюднюють свою податкову звітність.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор