У Південній Кореї забили крутий гол п'ятою

Нападник "Канвон" Чо Дже Ван став автором переможного голу в матчі 1-го туру чемпіонату Південної Кореї з "Сеулом", що завершився з рахунком 3:1

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

Зустріч відбулася в Чхунчхоні на стадіоні "Чхунчхон Соннам". Обслуговував матч арбітр До Хьюн Чжин.

Гості повели в рахунку на 36-й хвилині. Автором забитого м'яча став Пак Тон Чин. На початку другого тайму господарі відновили рівновагу, відзначився Кім Джі Хен. Вирішальний гол на 85-й хвилині забив Чо Дже Ван, п'ятою замкнувши простріл з флангу у виконанні Кім Сон Де. Через хвилину перемогу "Канвона" закріпив Кім Сон Де.

У 2-му турі "Канвон" на виїзді зіграє з "Санджу Санму", який стартував з розгромної поразки в матчі з "Ульсан Хенде" (0:4).