У футболіста, який забив переможний гол "Ювентусу", наступного дня народилася донька

У півзахисника "Інтера" Ніколи Барелли народилася донька, про народження дівчинки повідомила в Instagram дружина футболіста Федеріка Сківенін

У футболіста, який забив переможний гол…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Дитину батьки назвали Матільдою.

У родині Барелли народилася вже третя донька. Сімейна пара виховує Ребекку (3 роки) і Лавінію (1 рік).

Напередодні Барелла став головним героєм матчу 18-го туру Серії А з "Ювентусом". Зустріч закінчилася з рахунком 2:0 на користь міланців, і Барелла взяв участь в обидвох голах своєї команди – на 13-ій хвилині він асистував Артуро Відалю, а на початку другого тайму забив сам, реалізувавши вихід віч-на-віч із воротарем.

"Інтер" набрав у 18-ти матчах 40 очок і наздогнав "Мілан" (40) в турнірній таблиці чемпіонату Італії. "Ювентус" (33) займає п'яте місце.