У чемпіонаті Франції грає найстарший футболіст із топ-5 чемпіонатів з 2008-го року

Бразильський захисник "Монпельє" Віторіно Хілтон є найстаршим футболістом в топ-5 найсильніших європейських чемпіонатів з 2008-го року

У чемпіонаті Франції грає найстарший фут…

Про це повідомляє Depo.Сектор. У матчі 1-го туру чемпіонату Франції з "Ліоном" (2:1) Хілтон зіграв у віці 43-ох років і двох днів. Футболіст вийшов на поле в стартовому складі, на 71-ій хвилині отримав жовту картку, а ще через 10 хвилин його вилучили з поля.

Старший від нього футболіст грав у чемпіонаті Франції 1956-го року. Тоді на поле вийшов 44-річний гравець "Труа" Роджер Куртуа. Серед топ-5 чемпіонатів ще старший футболіст взяв участь у матчі 2008-го року, ним виявився 44-річний голкіпер "Лаціо" Марко Баллотта.

Хілтон грає за "Монпельє" з 2011-го року, за клуб він провів 323 матчі, забив 11 голів і віддав шість результативних передач. Контракт гравця з клубом діє до літа 2021-го року.