UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Турецький футбольний функціонер розхвалив українського тренера Реброва

Колишній партнер Сергія Реброва з "Фенербахче" Тунджай Шанли розповів офіційному сайту "Ференцвароша" про тренерські якості українського фахівця

Турецький футбольний функціонер розхвали…

Про це повідомляє DepO.Сектор із посиланням на Динамоманію. "Радий, що знову зміг зустрітися з Сергієм Ребровим, з яким ми востаннє бачилися дуже давно, можливо, 16-17 років тому, – зазначив Шанли. – Коли Сергій приїхав в "Фенербахче", мені було 21-22 роки".

"Він тоді був дуже вольовим і чудовим гравцем, я так і не дістався до його рівня, – визнав турок. – Він завжди багато працював, щоб стати ще кращим футболістом. Він був чудовим товаришем по команді, ми добре провели час разом у "Фенербахче". Він завжди був розумною людиною, майже ніколи нічого не забував, у нього була прекрасна пам'ять. Я впевнений, що він ще пам'ятає декілька слів турецькою".

"Сергій добре вміє донести до гравців свою філософію футболу і те, в яку гру він хоче грати проти того чи іншого суперника, які його ідеї. Я знаю, що через 25 років "Фраді" знову грає в Лізі чемпіонів. Група дуже сильна. Але в матчі може статися все, що завгодно, важливо, щоб гравці отримували задоволення від гри", – сказав Шанли.

Читайте також: Українець Ребров жартома запропонував себе на посаду тренера польської "Кадри"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme