Це сміх: Подружка Зінченка відреагувала на вилучення українця в матчі "Ман Сіті" - "Тоттенхем"

Влада Седан, наречена футболіста "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка, висловила невдоволення вилученням свого коханого в гостьовому матчі 25-го туру АПЛ проти "Тоттенхема"

Про це повідомляє Depo.Cектор.

Гра відбулася сьогодні, 2 лютого, в Лондоні і завершилася поразкою "Сіті" з рахунком 0:2. Зінченко був вилучений на 60-й хвилині за другу жовту картку за рахунку 0:0.

Це перше вилучення в кар'єрі Зінченко. Першу жовту картку в грі з "Тоттенхемом" він отримав в кінці першого тайму за підсумками розбірок між футболістами, а другу - на початку другої половини гри за фол.

"Для АПЛ це сміх. У мене все", - написала Влада в інстаграм-Сторіс, виклавши відео епізоду, яке призвело до вилучення Зінченко.