Тріо українців у Туреччині нічим не зарадило "Різеспору" проти грізного "Галатасарая"

"Різеспор", за який виступають три українські футболісти, завершив боротьбу за Кубок Туреччини сезону-2019/2020

Тріо українців у Туреччині нічим не зара…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Команда Гармаша, Морозюка і Борячука поступилася путівкою в чвертьфінал "Галатасараю".

Після нічиєї вдома "Різеспор" на виїзді програв 1:2, пропустивши вирішальний гол на 83-ій хвилині.

Денис Гармаш вийшов в стартовому складі, його замінили після другого пропущеного м'яча.  Андрій Борячук з'явився на полі на 86-ій хвилині.

Микола Морозюк так і провів весь поєдинок на лаві запасних.