Три основні причини поразки "Динамо" від "Мальме" у Лізі Європи

Щойно завершився матч 5-го туру групового етапу Ліги Європи між шведським "Мальме" та київським "Динамо" (4:3)

Юрій Лящук
Журналіст відділу Depo.Cектор
Три основні причини поразки "Динамо" від…

Depo.Сектор по "гарячих" слідах аналізує гру "Динамо" в матчі з "Мальме" у Лізі Європи.

Кияни поступились у виїзному матчі і суттєво погіршили своє турнірне становище в групі "В" ЛЄ. В основі поразки "динамівців" стоять кричущі проблеми підопічних Михайличенка, які помітні неозброєним оком.

По-перше, столичному клубу бракує концентрації. Вже не вперше кияни пропускають голи на старті таймів і жорстко за це платять. Сьогодні таке трапилось двічі на старті двох таймів, і якщо після першого голу "Динамо" зуміло прийти до тями, то в другому таймі пропущений гол став фатальним.

Не потрібно забувати про недавні матчі з "Копенгагеном", коли український клуб пропускав від данців на старті домашнього і виїзного поєдинків.

По-друге, "динамівців" сильно заспокоїли після першого тайму. В цьому провина тренерського штабу київського клубу, який вирішив у перерві, що три очки у "динамівській" кишені. Проти такого сценарію були господарі поля на чолі з легендарним Маркусом Розенбергом, який оформив дубль в своєму прощальному матчі.

По-третє, в "Динамо" немає капітана. Звичайно, він формально є, але сьогодні безглузде вилучення і надмірна емоційність Сергія Сидорчука стали для киян великою проблемою. Лідер команди не може себе так поводити у ключовому поєдинку Ліги Європи. Не потрібно забувати, що Сидорчук не візьме участь і в заключному матчі з "Лугано",  адже буде відбувати дискваліфікацію.

Вже вкотре в сезоні "біло-сині" проводять два різні тайми, після яких вболівальникам "Динамо" потрібно пити заспокійливе.