Три думки про матч збірної України з Сербією

Сьогодні на белградському стадіоні "Райко Мітіч" у заключному матчі кваліфікації Євро-2020 грали збірні Сербії й України (2:2)

Три думки про матч збірної України з Сер…

На Depo.Сектор аналіз по гарячих слідах.

Збірна України провалила стартові хвилини першого тайму. Після швидкого пропущеного голу з пенальті від Тадіча синьо-жовті почали виправляти поволі ситуацію. Те, що збірна України правильно відреагувала на пропущений гол свідчить не лише забитий м'яч Яремчука, а й статистика ударів першого тайму. Українці більше били по воротах сербів (7 в активі команди Шевченка, 5 - на рахунку господарів). І якщо б м'яч після удару Ярмоленка влучив в ворота, а не в стійку, то це було б взагалі ідеальним відображенням прагматичної гри "синьо-жовтих".

Збірна України в матчі з Сербією вперше в кваліфікації чемпіонату Європи-2020 пропустила два голи. Все ж таки теза, що важко буде налаштуватися нашим футболістам на матч, який практично нічого не вирішує, окрім як теоретичних привілегій під час жеребкування. Інакше таку безалаберну гру пояснити неможливо. Ймовірно, тренерському штабу потрібно було зробити ротацію в захисті, аби підвищити мотивацію футболістів. Проте, тренерському штабу видніше... Всього українці пропустили 4 голи в 8 матчах кваліфікації.

Тренер збірної України Андрій Шевченко вкотре довів, що майстерно диригує грою. Вкотре результат для команди врятував футболіст, який вийшов на заміну. Безпрограшна серія української збірної тепер збільшилася до 11 матчів. Останній раз українці програли 16 листопада 2018 року, коли були розгромлені Словаччиною (1:4) в Лізі націй. Після цього національна команда здобула сім перемог і чотири рази зіграла внічию в восьми офіційних і трьох товариських зустрічах.