Три думки про матч "Шахтаря" і "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів

Завершився матч 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів між "Шахтарем" та "Манчестер Сіті" (1:1)

Три думки про матч "Шахтаря" і "Манчесте…

На Depo.Сектор аналіз по гарячих слідах.

Цікавою видалася статистика першого тайму. "Шахтар" поступився в володінні м'ячем (58% проти 42%), кількості і точності пасів (74% проти 63%). Натомість "гірники" не поступилися в кількості ударів (5 проти 5) і дистанції, яку подолали футболісти за першу половину гри. Комбінаційність і темп "Манчестер Сіті" футболістам українського клубу вдалося перекрити прагматичність і великим об'ємом роботи. Саме тому, мабуть, і вдалося 45-хвилинку завершити внічию.

Каштру вдалося компенсувати втрату Марлоса та Тайсона за рахунок Тете і Коноплянки. Бразилець і взагалі міг стати героєм, якщо б влучив в порожні ворота в першому таймі. Також з перших хвилин вийшов Додо, а по перерві Соломон та Маркос. Тренерський хід довіритися в відповідальному матчі перспективним футболістам і перевірити їх боєм - себе виправдала. Соломон і взагалі вкотре став джокером, забивши гол вийшовши на заміну. Тож можна припускати, що вже взимку "Шахтар" може попрощатися з Тайсоном, який останнім часом став дуже проблемним.

"Шахтар" в Манчестері зіграв "шахову партію". Футболісти українського клубу швидко пристосувалися до високого пресингу від "Ман Сіті" і зуміли вибудовувати швидкі контратаки. Теоретично, можна припустити, що господарі поля недооцінили "гірників" і взагалі для виходу в плей-офф їм достатньо було одного пункту. Проте, це аж ніяк не применшує заслуги Луїша Каштру і його хлопців.