Три думки про катастрофу в матчі "Шахтаря" з "Айнтрахтом"

В Франкфурті завершився матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи між "Шахтарем" та "Айнтрахтом" (1:4)

Три думки про катастрофу в матчі "Шахтар…

В першому матчі цих команд в Харкові була зафіксована нічия - 2:2, тож "Шахтареві" потрібно було будь-що забивати голи. В підсумку фінальний свисток зафіксував перемогу "Айнтрахта".

На Depo.Сектор розбір по гарячих слідах.

Провал в центрі захисту: В центрі оборони вийшли Давит Хочолава та Микола Матвієнко. І саме на совісті цього дуету обидва голи в першому таймі. Спершу вони загубили в центрі штрафного майданчика Йовіча, який відкрив рахунок в матчі. А згодом Матвієнко і взагалі з незрозумілих причин в простій ситуації напрацював на пенальті. Зрештою вішати усіх собак лише на цих двох футболістів не варто. Їх невпевнена гра була очікуваною. Тож в цьому матчі команда мала грати за принципом: найкращих захист - атака.

Беззуба атака: От що стало справжньою несподіванкою, то це відверто слабка гра тріо - Марлос-Тайсон-Мораєс. Бразильцям до перерви практично не вдавалося обіграти своїх опонентів при грі "один в один". Не зміг в повній мірі підтримувати атакувальні дії і Ісмаїлі, адже був змушений на повну відпрацьовувати в захисті. Кардинально змінилася ситуація в останні 30 хвилин.

Фонсека не вгадав зі складом: Вже зараз можна сказати, що дебют з перших хвилин Манора Соломона став помилковим рішенням тренера "Шахтаря". На щастя, він швидко це зрозумів і зробив заміну по перерві. Значно цікавіше за Богдана Бутка виглядав на фланзі захисту Сергій Болбат. Проте заміни, хоч і оздоровили команду, але врятувати ситуацію вже не змогли.