Три думки про фантастичний матч збірної України з Португалією

В Києві на НСК "Олімпійський" завершився поєдинок відбору на Євро-2020 між збірними України та Португалії (2:1)

Журналіст Depo.Сектор
Три думки про фантастичний матч збірної…

На Depo.Сектор аналіз по гарячих слідах.

Шевченко на сто відсотків вгадав зі складом. В порівнянні з Литвою відбулися кілька змін у стартовому складі збірної України. Зокрема, з перших хвилин вийшли захисник Віталій Миколенко, який зробив фантастичний асист на Ярмоленка та форвард Роман Яремчук, який відкрив рахунок в матчі. Важливо, що на фоні контролю м'яча португальцями (59% у гостей та 41% в господарів), команда Андрія Шевченка не грала на відбій. "Синьо-жовті" осмислено вибігали в контратаки. Практично кожен випад українців завершувався ударом по воротах португальців (4 в ствір і 5 ударів загалом).

Герої матчу: В цьому фантастичному матчі відзначати окремих гравців, можливо і не зовсім логічно, адже результат зробила уся команда. Втім, двоє футболістів однозначно потішили і навіть дещо здивували грою.  Андрій П'ятов здійснив кілька неймовірних сейвів. Це трохи вплинуло і на футболістів суперника, впевненість яких в гольових моментах похитнулася. Ну і сейв на 90 хвилині після удару головою Роналду став вирішальним в поєдинку. Іншим героєм став молодий Віталій Миколенко. Не по роках виважене гра, здалося, шокувала суперника. І фантастичний асист ще один доказ неймовірного прогресу.

Підтримка стадіону: Після вилучення Степаненка на перший план в українців вийшли морально-вольові якості. Сили в футболістів на полі підтримували вболівальники, які, відчуваючи несправедливість вилучення, не стихали і на ногах провели останні хвилини!!! А все починалося з виконання гімну від якого мороз по шкірі. В цьому матчі було все прекрасне... Звичайно, крім судді Тейлора.