Треш дня: Матч збірних Тунісу та Малі хотіли дограти через сорок хвилин після завершення матчу

Представники Конфедерації африканського футболу через 20 хвилин після кінця гри перервали прес-конференцію головного тренера команди Малі Мохамеда Магассуби та оголосили про те, що матч буде відновлено з метою дограти три хвилини

Журналіст Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на The Athletic.

Зустріч мала відновитися через 40 хвилин після свистка, проте футболісти Тунісу, на відміну від суперників, відмовилися виходити на поле.

Повідомляється, що судді та команда Малі почекали необхідний час, і фінальний свисток було дано втретє.

Нагадаємо, що матч Кубка африканських націй між збірними Тунісу та Малі (0:1) завершився передчасно – головний арбітр матчу Дженні Сіказве дав фінальний свисток після 89 хвилин та 49 секунд ігрового часу.