Тренер "Зорі" про вилучення Лєднєва: У нього на очах були сльози і хлопці сказали "Ми вистоїмо!"

Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб розповів про вилучення Богдана Лєднєва в матчі проти "Лейпциг" (0:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ua-football.com.

Французький арбітр матчу вилучив хавбека луганської "Зорі" Богдана Лєднєва. Гравець німецької команди наступив на лежачого українця, спровокувавши останнього на грубі дії. В підсумку луганський клуб залишився в меншості на 17 хвилині матчу.

"Що сказав Лєднєву після вилучення? Це все емоції. Просто сказав, що не можна так поводитися. Так, було порушення, але як би там боляче не було, суддя вже свиснув, тим більше, поставив штрафний в їх ворота. Навіщо відмахуватися? Це неправильно. Але я все одно потиснув руку Богдану, підтримав його, тому що ви не бачили, а я бачив його в перерві - у нього сльози на очах, переживання.

Молодці і хлопці, які сказали, що він ще молодий, буде йому урок. Їх слова: "Ми за нього відстоїмо". Що вони і зробили. Тому, у Богдана боржок перед командою, в наступній грі вийти і забити гол, принести перемогу", - сказав Вернидуб.