Тренер збірної України розповів про дебютантів та підсумки року

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував результат товариського матчу зі збірною Туреччини (0:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ua-football.com.

Про експерименти зі складом.

"Наша молодь, можна сказати, пройшла хрещення. Залишився задоволений. Особливо, першим таймом - він був чудовим. У другому таймі якість газону зіграла свою роль - вона була не такого високого рівня. Стали припускатися багато помилок. Ну і не забувайте, що Туреччина грала вдома. Команда мобілізувалася і в другому тайму заграла гостріше. Але я задоволений командою, задоволений її дебютантами. Єдине - не вистачило забитого м'яча. Головне в таких матчах - не результат, а якість гри. Сьогодні в нашому складі грало сім або вісім футболістів молодіжної збірної України. При цьому всім була зрозуміла мотивація збірної Туреччини - вдома ця команда завжди грає агресивно. Але хлопці впоралися і з тиском, і з завданням з точки зору змісту гри", - сказав Шевченко.

Про якість гри.

"Мені сподобалися контроль м'яча і ідеї, які футболісти намагалися перенести на футбольне поле, якість передач. Але не вистачило завершення. Десь помилялися і не змогли завершити свої перспективні атаки. Молодих хлопців навіть заводити не треба, вони і так заряджені. Головне - діяти організовано і правильно. Хлопці саме це і показали в першому таймі. А взагалі, по матчах зі Словаччиною та Туреччиною у нас багато інформації. Молодь довела, що у неї є потенціал, і ми цим дуже задоволені", - заявив тренер.

Про підсумки року.

"Вважаю, що цей рік - дуже вдалий для збірної України. І тут я говорю не стільки про результат в Лізі націй, якого ми досягли, а про гру команди, рівень якої ми підняли, і при цьому ввели до складу багато нових футболістів. Зокрема, в цих двох матчах зі Словаччиною та Туреччиною ми задіяли цілий ряд молодих хлопців, які, вважаю, впоралися із завданнями, які перед ними стояли. Сподіваюся, що наші провідні виконавці якомога швидше повернуться після травм. Бажаю Ярмоленкові і Марлосу якнайшвидшого одужання. Чекаємо їх. А ще з нетерпінням чекаємо жеребкування відбіркового циклу Євро-2020, хочеться вже дізнатися своїх суперників і потім в березні почати "відбір", - сказа Шевченко.