Тренер збірної України Шевченко знає, за рахунок чого можна перемагати грандів

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував поразку від команди Німеччини (1:2)

Тренер збірної України Шевченко знає, за…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Footballua.tv

– Втрата такого гравця, як Малиновський, істотна для нас. Але є така ситуація. Буду готувати команду з тими гравцями, які є. Реакція вже була дуже хорошою проти Німеччини. Хлопці вийшли зовсім з іншим настроєм, ми багато про це говорили.

Грати з такими командами, не маємо жодної переваги, тому що відстаємо. Якість і підбір футбол у них набагато більший, тому що кожен грає в топ-клубі.

За рахунок чого ми можемо десь спробувати з ними конкурувати? Потрібно включати 100-відсоткові зусилля, якщо не більше, організація певної гри. Ми змінили трохи структуру, організацію гри. Вважаю, хлопці виконали все практично ідеально.

Перший тайм був дуже складним для нас, тому що німці дуже добре включалися. Нам доводилося дуже багато оборонятися, переміщатися. Незважаючи на пропущений м'яч, найголовніше – залишитися в грі. Хлопці це зробили.

Другий тайм. Вони не опустили руки, продовжували виконувати настанови на матч. Вважаю, в останні 15 хвилин ми десь додали, якби трохи фарту, як нам не пощастило з другим м'ячем, матч міг би закінчитися внічию – позитивно для нас.

– Припускаючи оптимальний склад, проти цієї Німеччині можна було зіграти з іншим рахунком?

– Вважаю, що, маючи основний склад, ми можемо конкурувати з такими командами, – сказав Шевченко.