Тренер збірної Італії прокоментував поразку в Лізі націй після рекордної серії

56-річний наставник збірної Італії Роберто Манчіні прокоментував результат півфінальної зустрічі Ліги націй УЄФА зі збірною Іспанії (1:2)

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт УЄФА.

Збірна Італії завершувала матч вдесятьох.

"Такий футбол. Часом в ньому все вирішують певні моменти. Перший тайм цілком міг закінчитися з рахунком 1:1. Збірна Іспанії дуже добре оснащена технічно, і нам варто було зіграти акуратніше, щоб не пропустити другий м'яч перед перервою.

Навіть в повному складі у збірної Іспанії дуже важко відібрати м'яч, так що можете собі уявити, як це вдесятьох. Думаю, хлопці виконали все, що повинні були в такій ситуації. Нам потрібна була свіжість, і я зробив кілька замін у другому таймі, які нам допомогли", — цитує Манчіні офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, збірна Іспанії перервала безпрограшну серію Італії, яка тривала 37 матчів поспіль. На цьому відрізку команда Роберто Манчіні здобула 29 перемог і 7 разів зіграла внічию в офіційних матчах. Попередньої поразки італійці зазнали в матчі зі збірною Португалії. Її датовано 10 вересня 2018 року, коли португальці обіграли Італію в Лізі націй з рахунком 1:0.