Тренер "Ювентуса" пояснив, чому замінив Роналду в матчі з "Локомотивом"

Головний тренер "Ювентуса" Мауріціо Саррі після матчу 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з "Локомотивом" (2:1) розповів про причини заміни Кріштіану Роналду на 82-й хвилині

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sport24.ru.

Наставник також пояснив, чому Дуглас Коста почав гру на лаві запасних. Саме Коста приніс туринцям перемогу, забивши гол у компенсований час.

"Чому замінив Роналду? Через побоювання за фізичний стан. Щоб не отримав травму. Ще в першому таймі були причини для занепокоєння. І потім мене турбувало те, як він прискорювався.

Дуглас Коста для нас дуже важливий гравець, але зараз він не в найкращих кондиціях. У нього поки немає тієї швидкості, яка була до травми. Але чудова техніка. Поки ні він, ні Ремзі не можуть зіграти повний матч, і було вирішено чергувати їх на одній і тій же позиції", - сказав Саррі.