Тренер Ярмоленка випив пива із суперником після важкої перемоги "Вест Хема"

Девід Мойєс із задоволенням прийняв пропозицію менеджера "Кіддермінстера" посидіти в його кабінеті

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на FanDay.

Вчора "Вест Хем" з величезними труднощами подолав бар'єр 1/16 фіналу Кубка Англії.

Поступаючись по ходу всього матчу команді з шостого дивізіону, "молотобійці" уникли поразки в компенсований час завдяки голу Райса, а на останніх секундах овертайму виривали перемогу – 2:1.

Головний тренер "Кіддермінстера" Рассел Пенн не приховував свого розчарування результатом, але знайшов у собі сили привітати суперника. Більше того, менеджер запросив тренерський штаб Девіда Мойєса до себе в кабінет, щоб випити з гостями пива.

Відзначимо, що наш Андрій Ярмоленко не просто вийшов у стартовому складі своєї команди, а й провів на полі всі 120 хвилин. Українець почав гру з перших хвилин вперше з 9 грудня. Попередній повний матч 32-річний вінгер провів 25 листопада в Лізі Європи проти віденського "Рапіда".