Тренер "Вест Хема" прокоментував травму Ярмоленка в матчі з "Тоттенхемом"

Головний тренер "Вест Хема" Мануель Пеллегріні залишився розчарованим прикрою поразкою від "Тоттенхема" (0: 1), а також прокоментував травму Андрія Ярмоленко

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Динамоманію.

"Звичайно, незадоволений результатами команди. Останні дві поразки ми могли перевести в нічиї.

Вважаю, що з "Тоттенхемом" ми зіграли дуже хороші 90 хвилин. Вони створили один шанс і скористалися ним, а ми втратили наші можливості. Протягом другого тайму ми домінували і володіли м'ячем на половині поля суперника.

Травма Ярмоленка? Я не хочу робити передчасних висновків. Краще дочекатися завтрашнього вердикту лікарів. Ситуація неприємна, бо на даний момент у нас є п'ять пошкоджених гравців, а четверо з них - півзахисники, важке становище", - цитує Пеллегріні офіційний сайт клубу.

Нагадаємо, Ярмоленко отримав травму на 40-й хвилині матчу, українець не зміг продовжити поєдинок і покинув поле на ношах.