Тренер став на коліна: В чемпіонаті Болгарії стався курйозний випадок

В рамках 18-го туру чемпіонату Болгарії софійський ЦСКА приймав на своєму полі лідера в таблиці ФК "Лудогорець"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на strana.ua.

Тренер столичного ЦСКА в кінцівці матчу при нічийному рахунку благав арбітра додати ще трохи часу до гри.

На 90-й хвилині поєдинку "Лудогорець" залишився в меншості за рахунку 1:1, коли захисник Сісіньо отримав другу жовту картку. Арбітр додав до основного часу всього дві хвилини.

Головному тренеру софійського клубу Нестору Ель Маестро цього здалося мало і він впав на коліна перед четвертим арбітром, благаючи додати до основного часу гри трохи більше хвилин.

Команди все ж переграли більше, ніж дві хвилини. На 90 + 2 "Лудогорець" провів останню заміну, а на 90 + 4 Микола Будур з ЦСКА ще встиг отримати гірчичник. Але рахунок матчу так і не змінився.

"Лудогорець" продовжує лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату Болгарії, випереджаючи ЦСКА на 6 очок.