Тренер "Прикарпаття" підслухав скандальну розмову суддів в перерві матчу з "Інгульцем"

Головний тренер "Прикарпаття" Володимир Ковалюк прокоментував суддівство після поразки в 24-му турі Першої ліги від "Інгульця" (0:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на сайт ТК "Футбол 1/2/3".

Арбітри обговорювали вилучення гравців "Прикарпаття".

"Не радує тільки таке шоу, яке є на футбольному полі в плані суддівства. Думаю, що сьогодні нас вбивали. Ви ж це самі бачили. Арбітри хоч би закрилися в суддівській кімнаті. Я стояв в перерві, де вони переодягаються.

Вони кажуть: "Зараз ми когось із них виженемо, у них картки є". Як таке може бути? Де той Київ, що про суддівство говорить? Обіграйте спокійно 1:0 або 2:0. Нас на одного менше. Але вигадувати пенальті", — сказав Ковалюк.

Арбітром матчу був Іван Бондар.

Господарі перемогли завдяки пенальті на останній компенсованій хвилині. Також у другому таймі арбітр вилучив одного з гравців і головного тренера "Прикарпаття".