Тренер "Олександрії" зробив сміливу заяву після матчу з "Гентом"

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран прокоментував нічию з "Гентом" (1:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport.ua.

"Олександрія" не використала хороші моменти в матчі.

"Якби ми раніше забили, тобто зрівняли рахунок, то було б більше шансів перемогти. Але, звичайно, я задоволений грою, виступом хлопців. Пропустили швидкий гол, і часто команда розкривається, біжить в атаку і пропускає знову. Ми цього уникли, і ще в першому таймі могли забивати. Але забили у другому.

У минулому матчі ми розуміли силу "Вольфсбурга" - команда дуже високого рівня. "Гент" теж хороший суперник, але я хлопцям у перерві сказав - нічого страшного в "Генті" немає. Потрібно реалізовувати моменти.

І я задоволений підтримкою уболівальників, вони активно вболівали. Спасибі їм", - сказав Шаран.