Тренер Клопп прокоментував ганебну серію "Ліверпуля"

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп поділився враженнями від матчу чемпіонату Англії з "Манчестер Юнайтед" (0:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на BBC.

Діючі чемпіони АПЛ не можуть забити в трьох матчах поспіль.

"Якби ми виграли 1:0, я б подумав, що все нормально. Неможливо позбавити "Манчестер Юнайтед" шансів протягом 90 хвилин. Вони у відмінній формі. З урахуванням всього, що було сказано перед грою – вони літають, а ми б'ємося – мої хлопці сьогодні зіграли дуже добре.

У першому таймі контрпресинг був відмінним, паси були хорошими. Але ми не забили. Це найголовніше у футболі.

Другий тайм був більш відкритим. У них було два відмінні моменти, але Аліссон зробив два класних сейви.

Пояснення нашої гольовий посухи немає. Ми просто втрачаємо моменти. Потрібно продовжувати боротися і намагатися ігнорувати розмови про це. Це футбол, таке трапляється. Бувають моменти, коли ти не можеш пояснити, чому забиваєш. З "Крістал Пелас" залетіло все.

Мені подобається гра команди. Я бачив багато хороших індивідуальних моментів, і командна гра теж була хорошою. Це не той результат, який ми хотіли, але той, який отримали", — цитує BBC Клоппа.